Jakość powietrza

Wybierz kolor swojego Góral Info

Trwają prace administracyjne. Za utrudnienia w działaniu serwisu przepraszamy. Góral info.
Ostatnio dodane

14:54

60 tys. złotych to maksymalna kwota dotacji na remont małopolskich remiz strażackich. Na złożenie wniosku gminy i jednostki OSP mają czas tylko do 13 marca br. Środki te przyczynią się do poprawy bezpieczeństwa i jakości pracy strażaków-ochotników.

Czytaj więcej »

14:11

Gminne Centrum Kultury, Promocji i Turystyki w Szaflarach z przykrością poinformuowało, że zaplanowana na 24 lutego Parada Gazdowska w Szaflarach oraz towarzyszące jej zawody w skiringu, ski-skiringu i wyścigach kumoterek nie odbędą się.

 

Czytaj więcej »

14:01

Interaktywna ciężarówka pełna słodyczy, aplikacji i gier oraz mnóstwa innych atrakcji odwiedziła w ostatnią niedzielę Witów. 17 lutego pod stacją narciarską Witów-Ski w Witowie za sprawą Wawel Trucka nie brakowało atrakcji i odwiedzających. Każdy miał możliwość wejścia do wnętrza wyjątkowego pojazdu i odkrycia mobilnej strefy zabaw oraz słodkiego świata marki.

 

Czytaj więcej »

13:25

Wiele osób zastanawia się co lata dzisiaj nad Nowym Targiem. Jest to Bell-Boeing V-22 Osprey – amerykański pionowzlot wielozadaniowy, maszyna pionowego startu i lądowania, zaprojektowana do wykonywania misji, do których zazwyczaj stosowano śmigłowce, ale o zasięgu samolotu z napędem turbośmigłowym.

Czytaj więcej »

13:23

16 lutego na hali sportowej w Cichem odbył się turniej rocznika 2008 AP Wisła Chochołowskie Termy Cup, w którym wystąpiły tak znane zespoły jak: Akademia Piłkarska Wisła Kraków, A.M. Cracovia Kraków, Hutnik Kraków, Puszcza Niepołomice, MFK Dolny Kubin Słowacja, Sokoliki Stary Sącz, Limanovia Limanowa, A.P. Wisła Czarny Dunajec oraz zwycięzca turnieju kwalifikacyjnego AP Wierchy Rabka.

 

Czytaj więcej »

13:14
Dansing - czyli cykliczna impreza w stylu retro zapoczątkowana i kontynuowana przez Małgorzatę Babiarz "Megitzę". Tegoroczna - trzecia już edycja - zapewne zapadnie wszystkim uczestnikom w pamięci na długo. Impreza ta z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością - kolejny raz bilety zostały w pełni wyprzedane już kilka dni przed wydarzeniem.

08:34

Hokejowe emocje w toku, po pierwszym wygranym meczu Szarotek z drużyną KH Energa Toruń przed nami kolejna odsłona ćwierćfinałowej walki. Bez względu na wtorkowy wynik spotkania w Toruniu najbliższy piątek zapowiada się niezwykle ciekawie dla wszystkich kibiców hokeja na lodzie w Nowym Targu. Jak pokazał pierwszy mecz o wygraną nie będzie łatwo bo Torunianie wcale nie  zamierzają tanio sprzedać skóry. Liczymy jak zwykle na dobre widowisko, fantastyczną atmosferę i końcowy sukces zarówno piątkowej jak i całej rywalizacji. 

 

Czytaj więcej »

16:09

W związku z odbywającym się na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej Spotkaniem ministerialnym poświęconym budowaniu pokoju i bezpieczeństwa na Bliskim Wschodzie, w trakcie tymczasowego przywrócenia kontroli granicznej, funkcjonariusze KaOSG na terenie Małopolski poddali kontroli 1905 osób oraz skontrolowali 232 środki transportu.

 

Czytaj więcej »

10:06

13 lutego na trasach biegowych Ośrodka Narciarskiego Kotelnica w Białce Tatrzańskiej odbyły się Mistrzostwa Małopolski w biegach narciarskich młodzieży szkolnej, których organizatorem był Małopolski Szkolny Związek Sportowy w Krakowie. W zawodach wzięło udział 350 dzieci z terenu Małopolski, które biegały stylem klasycznym. Bardzo dobrze spisali się reprezentanci powiatu nowotarskiego.

 

Czytaj więcej »Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.