Jakość powietrza

24-02-2018 | sobota | Boguty, Bogusza, Macieja

Wybierz kolor swojego Góral Info

Trwają prace administracyjne. Za utrudnienia w działaniu serwisu przepraszamy. Góral info.
Ostatnio dodane

08:36

Burmistrz Miasta Zakopane informuje, że na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta Zakopane do publicznej wiadomości zostało podane w dniach:
- 07.02.2018 – 01.03.2018 r. zarządzenie nr 29/2018 z dnia 07 lutego 2018 r.
w sprawie: ogłoszenia wykazu nieruchomości przeznaczonych do zbycia w drodze bezprzetargowej:
– dotyczy działki ewidencyjnej nr 263/22 obręb 8 o pow. 0,0020 ha /ul. Kościelna/,
- dotyczy działki ewidencyjnej nr 737/30 obręb 5 o pow. 0,0049 ha /ul. Jana Pawła II/,
- dotyczy działki ewidencyjnej nr 245 obręb 123 o pow. 0,0162 ha /ul. Podhalańska/.

 

Czytaj więcej »

14:40

Burmistrz Miasta Zakopane zawiadamia, że na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta Zakopane w dniach od 13.02.2018r. do 06.03.2018 r. podany jest do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości przeznaczonych do użyczenia.

 

Czytaj więcej »

10:50

Zbliża się ostatni cykl Pucharu Zakopanego, już w najbliższą sobotę dowiemy się kto będzie cieszył się z luksusowych pobytów w zakopiańskich hotelach, relaksu w Aqua Parku Zakopane czy bliżej pozna Smaki Gruzji, do kogo w finale trafią przygotowane przez partnera zawodów markę DYNAFIT nagrody o łącznej wartości 30 tys. zł, a także komu uda się zdobyć komplet pamiątkowych limitowanych medali.

Czytaj więcej »

23:11

Blisko 85 proc. Małopolan czuje się „bezpiecznie” i „bardzo bezpiecznie”. Najlepiej sytuacja wygląda na Podhalu – tu takiego zdania jest już blisko 94 proc. mieszkańców. Małopolskie Obserwatorium Rozwoju Regionalnego sprawdziło także, jak oceniana jest praca służb mundurowych. Wyniki można znaleźć w najnowszym badaniu opinii mieszkańców naszego regionu.

Czytaj więcej »

12:24

Miniona środa (21 lutego) okazała się wyjątkowo pracowita dla funkcjonariuszy Straży Granicznej z Zakopanego. Zatrzymali oni dwóch cudzoziemców, a od trzeciego przyjęli wniosek o ochronę międzynarodową.

 

Czytaj więcej »

10:54

Rodzice Wiktorii z Krościenka nad Dunajcem muszą zebrać 70 tys. euro, aby móc podjąć walkę o życie swojej 14-miesięcznej córeczki chorej na guza móżdżku AT/RT. Każda, nawet najmniejsza suma przekazana na rzecz maluszka, przybliża rodzinę do wykonania koniecznego zabiegu. Jeśli uda się zebrać potrzebne pieniądze, Wiktoria rozpocznie leczenie w Wiedniu. Termin zabiegu wyznaczono na 26 lutego, czasu pozostało niewiele, spieszmy z pomocą.

 

Czytaj więcej »

10:33

Pojawił się nowy, 126. numer gazety Góral Info. Piszemy w nim m.in. o kolejnym ogromnym sukcesie Kamila Stocha i naszych pozostałych skoczków na olimpiadzie w Pjongczang, liczącej 3 mln dotacji na remonty strażnic OSP, a także planach budowy wielkiej atrakcji turystycznej w Waksmundzie.

 

Czytaj więcej »

11:45

W Urzędzie Miasta Zakopane odbywa się dwudniowe szkolenie prezentujące system Elektronicznego Zarządzania Dokumentacją (EZD), który zostanie tu wkrótce wdrożony. Zakopiański urząd będzie na nim pracował jako pierwszy samorząd w Małopolsce. Docelowo po okresie przejściowym większość spraw prowadzona będzie elektronicznie, co wiąże się z takimi korzyściami jak: usprawnienie pracy urzędu, większa transparentność, a także oszczędności związane ze zmniejszeniem ilości dokumentów papierowych.

 

Czytaj więcej »Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.