Jakość powietrza

Wybierz kolor swojego Góral Info

Trwają prace administracyjne. Za utrudnienia w działaniu serwisu przepraszamy. Góral info.
Informacje

15:36

Wraz z początkiem października Polskie Koleje Linowe rozpoczynają zaplanowane wcześniej sezonowe przeglądy techniczne urządzeń kolei linowych i linowo- terenowych. W trakcie prac konserwacyjnych poszczególne koleje zostaną wyłączone z ruchu pasażerskiego. Na Gubałówkę koleją PKL nie będzie można wjechać od 22 do 26 października, a na Kasprowy Wierch od 5 do 14 listopada. Przeprowadzenie przeglądów technicznych jest niezbędne, by zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu klientom oraz pracownikom firmy.

 

Czytaj więcej »

11:58

Rozwój zawodowy mieszkańców i wsparcie dla przedsiębiorców, oferowane w projektach współfinansowanych z funduszy unijnych – to tylko niektóre z tematów, omawianych w piątek 21 września przez Wicedyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie Edytę Klimowską–Bobulę i Burmistrza Nowego Targu Grzegorza Watychę.

 

Czytaj więcej »

10:10

Umowa na realizację dwujezdniowej drogi pomiędzy Rdzawką i Nowym Targiem w trybie „projektuj i buduj” została podpisana. Wykonawcą inwestycji jest Przedsiębiorstwo Usług Technicznych „INTERCOR” Sp. z o.o. z Zawiercia. Budowa pochłonie ponad 880 mln 100 tys. zł.

Czytaj więcej »

17:04

Podczas konferencji prasowej w biurze poselskim w Nowym Targu posłanka Anna Paluch przedstawiła kandydatów z ramienia Prawa i Sprawiedliwości w zbliżających się wyborach samorządowych. Kandydatem na wójta gminy Czarny Dunajec z ramienia PiS jest Tomasz Turski pełniący w kończącej się kadencji funkcję radnego Rady Powiatu Nowotarskiego.

Czytaj więcej »

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.