Jakość powietrza

Wybierz kolor swojego Góral Info

Trwają prace administracyjne. Za utrudnienia w działaniu serwisu przepraszamy. Góral info.
Rozmaitości

08:50

Stowarzyszenia i instytucje z terenu Gminy Kościelisko zapraszają na zabawę charytatywną, na której odbędzie się zbiórka dla pogorzelców. "Pomóżmy im, bo... RAZEM ŁATWIEJ!".

 

Czytaj więcej »

08:48

Wójt Gminy Szaflary, Oddział Związku Podhalan w Zaskalu, Rada Gminy Szaflary oraz Gminne Centrum Kultury, Promocji i Turystyki w Szaflarach serdecznie zapraszają na XXIV Gminny Konkurs Potraw Regionalnych „Zoskalańskie Jodełko”.

 

Czytaj więcej »

08:29

Zapraszamy na wyjątkowy spektakl „Bam-bam” już 18 listopada (niedziela) o godz. 11.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu w wykonaniu Teatru „Chrząszcz w trzcinie”. UWAGA: spektakl jest kameralny – obowiązuje rezerwacja miejsc - MOK Nowy Targ, al. Tysiąclecia 37, tel. 18 266 21 32, email: tomasz_szlaga@mok.nowytarg.pl. Czas trwania: 30-35 minut + 15 minut zabawy.

 

Czytaj więcej »

11:05

Drodzy mieszkańcy Zakopanego i Podhala, z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości Polski zapraszamy na dwa niecodzienne koncerty pieśni narodowych i religijnych w wykonaniu Chóru Katedry Lwowskiej im. Jana Pawła II, które zakończą społeczne obchody Roku Niepodległości w Zakopanem.

 

Czytaj więcej »

10:52

Słowa piosenki Czerwonych Gitar pt. Biały krzyż chyba najlepiej ilustrują to, co działo się w Zespole Szkół Ekonomicznych w Nowym Targu we wtorek, 13 listopada 2018 r. W ramach uczczenia 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości odbył się w sali gimnastycznej koncert pieśni (piosenek) legionowych i nie tylko. Brali w nim udział uczniowie trzynastu klas, którzy sami dokonali wyboru utworu, przygotowali jego aranżację oraz wykonali go.

 

Czytaj więcej »

13:24

Dzień biało-czerwonych strojów, Przegląd Pieśni i Piosenki Patriotycznej, mecz nauczyciele-uczniowie, prezentacja strojów i mody regionalnej dla przedszkolaków, konkurs na najpiękniejszy kotylion i lapbooki, Wieczornica Patriotyczna, uroczysta akademia, koncert w kościele parafialnym dla społeczności Krościenka i złożenie kwiatów na grobie żołnierzy I wojny światowej - tak 100-lecie odzyskania Niepodległości świętowała społeczność Szkoły Podstawowej nr 2 (dawnego gimnazjum) wraz z oddziałami przedszkolnymi w Krościenku nad Dunajcem.

 

Czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.