Jakość powietrza

Wybierz kolor swojego Góral Info

Trwają prace administracyjne. Za utrudnienia w działaniu serwisu przepraszamy. Góral info.

Klikuszowa laureatem konkursu „Niezwykła Małopolska Wieś 2018”


Z inicjatywy sołtys wsi Czesławy Fic przy wsparciu wójta Jana Smarducha, Klikuszowa zgłoszona została do tegorocznej edycji Konkursu Województwa Małopolskiego pn. „Niezwykła Małopolska Wieś 2018”.

 

U

dział w konkursie miał na celu prezentację osiągnięć i zrealizowanych inicjatyw lokalnych na terenie sołectwa w okresie pięciu lat liczonych od roku poprzedzającego konkurs, co było przedmiotem oceny komisji konkursowej.

 

Reklama


Dobra współpraca różnych instytucji, wizja rozwoju sołectwa oraz zrealizowane przedsięwzięcia  mające wpływ na lepsze życie mieszkańców - to główne czynniki decydujące o wyjątkowości Klikuszowej, która otrzymała tytuł "Nowatorskiej Małopolskiej Wsi 2018", zajmując w konkursie drugie miejsce. Powodem do dumy jest uznanie na szczeblu wojewódzkim, co świadczy o tym, że nie tylko mieszkańcy Klikuszowej doceniają aktywne działania.- Sukces ten jest dla nas wszystkich wielkim wyróżnieniem na tle całej Małopolski, ale też wyzwaniem do  dalszej pracy na rzecz  Sołectwa i Gminy. Jako Sołtys wsi  mam szczęście uczestniczyć w dużych zmianach i rozwoju  Klikuszowej, co przy wsparciu władz  gminnych dało oczekiwane  bardzo dobre rezultaty, za co serdecznie dziękuję Wójtom i pracownikom Urzędu Gminy - mówi sołtys Czesława Fic.

 

Fot. UG Nowy TargKomentarzeZaloguj sięRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.