Start
Extra OSP

Plebiscyt Extra OSP Podhala, Orawy, Spisza i Pienin 2014

Czytaj więcej...Serdecznie zapraszamy do udziału w pierwszej edycji plebiscytu Extra OSP Podhala, Orawy, Spisza i Pienin, w której wybrana zostanie najlepsza jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej 2014 r. wg czytelników Gazety Góral Info Extra i widzów Telewizji Podhale. Dla zwycięskiej jednostki przewidziana jest moc nagród:

Fot. OSP Pcim 

 

 

 

Dodaj komentarz

"Wnoszę, aby nadać pływalni w Nowym Targu nazwę „FALA”

Z powodu odmowy udzielenia głosu na dzisiejszym otwarciu pływalni w Nowym Targu, prezes Stowarzyszenia Fala, Grzegorz Watycha wystosował oświadczenie do mediów z treścią przemówienia, które miał zamiar dziś wygłosić. Poniżej cała treść oświadczenia.

Dodaj komentarz

V Europejskie Targi Produktów Regionalnych

Czytaj więcej...ZAKOPANE: W dniach 10 - 17 sierpnia odbędzie się piąta, jubileuszowa edycja Europejskich Targów Produktów Regionalnych w Zakopanem. Na Dolnej Równi Krupowej swoje produkty zaprezentują producenci żywności regionalnej z kraju oraz z zagranicy. Będzie to doskonała okazja do zapoznania się z dziedzictwem kulinarnym różnych regionów Europy. V Europejskie Targi Produktów Regionalnych po raz kolejny będą się odbywać pod patronatem Gazety Góral info Extra.

Dodaj komentarz

Basen otwarty, burmistrz w wodzie (zdjęcia)

Czytaj więcej...NOWY TARG: W środę 16 kwietnia miało miejsce oficjalne otwarcie pływalni miejskiej w Nowym Targu. Jak podkreślił burmistrz Marek Fryźlewicz basen, którego budowa pochłonęła kilka lat starań i wysiłków, wreszcie udało się oficjalnie oddać do użytku publicznego.

3 komentarzy

Policjanci przejęli 50 działek dilerskich

Czytaj więcej...ZAKOPANE: 3 lata więzienia grożą mieszkańcowi powiatu sędziszowskiego, któremu zarzuca się posiadanie narkotyków. 21-letni mężczyzna został zatrzymany w pobliżu ulicy Bronisława Czecha w Zakopanem przez zakopiańskich policjantów.

Dodaj komentarz

Ornela Gut odnaleziona

Czytaj więcej...Poszukiwana 15 letnia Ornela Gut, która od 12 kwietnia nie nawiązywała kontaktu z rodzina, została odnaleziona. Dziewczyna w tym czasie przebywała na terenie Maniów. Jak informuje st. asp. Roman Wolski, rzecznik policji w Nowym Targu, nieletnia została przekazana pod opiekę rodziców. Policja dziękuje za pomoc w odnalezieniu.

2 komentarze

Falsztyńska strażnica z dotacją

Czytaj więcej...Gmina Łapsze Niżne pozyskała środki na remont remizy OSP Falsztyn w ramach programu „Małopolskie Remizy” prowadzonego przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Dodaj komentarz

Starostwo otwarte i poświęcone

Czytaj więcej...NOWY TARG: W obecności wielu gości poświęcony został i oficjalnie otwarty nowy budynek Starostwa Powiatowego w Nowym Targu przy ul. Bolesława Wstydliwego, który mieści się w dawnym budynku Bursy Gimnazjalnej.

Dodaj komentarz

Zaginęła nieletnia nowotarżanka

Czytaj więcej...Trwają poszukiwania nieletniej nowotarżanki, która w dniu 12  kwietnia  2014 roku wyszła z domu około godz.11.00 i do chwili obecnej nie powróciła oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Dodaj komentarz

Kolejny wypadek na patelniach

Czytaj więcej...W Chabówce na serpentynach zwanych "patelniami", miał miejsce kolejny wypadek z udziałem motocyklisty.

Dodaj komentarz

Poszukiwania 78 latka z Piekielnika

Czytaj więcej...Od soboty wieczorem w masywie leśnym w rejonie Piekielnika trwają poszukiwania 78 letniego mężczyzny mieszkańca Piekielnika, który w sobotę rano wyszedł do lasu. Zaniepokojona rodzina o zaginięciu powiadomiła policję w sobotę wieczór. Od razu rozpoczęto poszukiwania.

1 komentarz

Dachowanie w Maniowach

Czytaj więcej...MANIOWY: Mieszkaniec Ludźmierza podczas manewru wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do rowu. Jak się potem okazało nie posiadał on uprawnień do kierowania samochodem. 

Dodaj komentarz

Otwarcie sezonu w Parku Rozrywki Rabkoland już 26 kwietnia!

Czytaj więcej...Rabkoland to magiczne miejsce, uważane przez wielu fachowców z branży parków za najsympatyczniejszy i najlepiej zorganizowany park rozrywki w Polsce. W tym sezonie Rabkoland postawił poprzeczkę jeszcze wyżej, kumulując ogromną ilość nowości, gościnnych występów i modernizacji istniejących już obiektów. W parku zagości też kilku artystów z występami na żywo.

Dodaj komentarz

56. Konkurs Palm Wielkanocnych w Rabce - Zdroju (zdjęcia)

Czytaj więcej...RABKA - ZDRÓJ: To już 56. Konkurs Palm Wielkanocnych w Rabce - Zdroju organizowany przez rabczańskie Muzeum im. Władysława Orkana. Jest jednym z najstarszych konkursów w Polsce.

 

Dodaj komentarz

Wjechał mu w d.... (zdjęcia)

Czytaj więcej...BIAŁKA TATRZAŃSKA: Niedzielne przedpołudnie było pechowe dla dwóch kierowców samochodów osobowych w Białce Tatrzańskiej. Jeden z samochodów uderzył w tył drugiego. Uderzenie było tak silne, że samochody uległy dużemu uszkodzeniu. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

2 komentarze

Zaginął starszy mężczyzna w Piekielniku

PIEKIELNIK: Trwają poszukiwania starszego mężczyzny, który zaginął w lesie między Piekielnikiem, a Jabłonką. Na miejscu jest policja i straż pożarna - wspólnie przeczesują teren.

Dodaj komentarz

Warszawa - delegacja Podhala uczciła pamięć ofiar katastrofy smoleńskiej (zdjęcia)

Czytaj więcej...Minęły już 4 lata od katastrofy smoleńskiej, w której zginęła para prezydencka Maria i Lech Kaczyńscy oraz towarzyszące im 94 osoby, które 10 kwietnia 2014 r. udały się na obchody do Katynia na obchody 70. rocznicy zbrodni katyńskiej. Niestety nie dolecieli na miejsce. Samolot z polską delegacją rozbił się w Smoleńsku.

1 komentarz

Europejczyk to niewolnik... - Janusz Korwin-Mikke w Rabce-Zdroju

Czytaj więcej...W piątkowy wieczór Janusz Korwin-Mikke zawitał do restauracji „Zdrojowa” w Rabce-Zdrój. Jak podkreślał wprowadzający go kolega z partii, rabczański lokal ma bardzo dobre stosunki z prezesem i kolejny już raz gości go w swoich progach.

2 komentarze

Rabczańskie obchody katastrofy smoleńskiej (zdjęcia)

Czytaj więcej...RABKA - ZDRÓJ: Sympatycy Prawa i Sprawiedliwości i przedstawiciele miejscowego Klubu Gazety Polskiej wzięli udział w obchodach 4. rocznicy katastrofy smoleńskiej, które rozpoczęły się od mszy św. w kościele św. Teresy.

Dodaj komentarz

Czołówka w Harklowej (zdjęcia)

Czytaj więcej...HARKLOWA: O 15:30 w Harklowej miał miejsce wypadek, w którym samochód osobowy zderzył się czołowo z wywrotką z kamieniami.

Dodaj komentarz
stat4u